browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Chabský skokový hobby pohár 27. 6. 2015

Posted by on 23.7.2015

Poslední předprázdninový víkend (pro někoho už prázdninový) jsme se v hojném počtu vyrazily na 4. kolo skokového hobby poháru do Chabů. Jezdeckou stáj Kosoř tentokrát reprezentovaly čtyři jezdkyně.

Jízdu zručnosti absolvovala Romanka na Juráškovi a díky skvělému vedení mamky Lenky se umístili na krásném 2. místě. A pozor, rozdíl mezi prvním a druhým místem byl pouze 0,18 vteřiny. Kolik milimetrů chybělo. :-)

Následovala druhá soutěž, kde jsme měli trojnásobné zastoupení – Terka + Jurášek, Anička + Čikita a Fany + Top Lais. Všechny tři dvojice zajely čistě a o jejich pořadí rozhodoval čas. Nejlépe se umístila Anička, která byla poražena pouze jednou závodnicí a vybojovala krásné 2. místo. Na 4. místě se umístila Fany a hned za ní na 5. místě Terka.

Do třetí soutěže nastoupila už jen dvojice Anička a Fany. Terka si ještě na 60 cm netroufá, ale určitě jí brzy na této výšce uvidíme. :-)
Volba dráhy je docela zrádný parkur. Na prohlídce je vždycky hodně živo. Každý přemýšlí, kudy má jet. Jestli se stihne tady otočit a nebo raději tudy… A nebo, jestli má jet podle čísel. Je to vždycky napínavé. Obě jezdkyně zajely čistě. Anička zvolila svojí trasu a ta se povedla. Časem se vyhouply na, dnes už podruhé, 2. místo. Fany zvolila trasu podle čísel a to jí vyneslo na krásné 4. místo.

Tento výjezd na závody se opravdu vydařil. Všechny účastnice ve všech soutěžích se umístily a účastnily se slavnostního dekorování. Moc děkujeme i ostatním členům JS Kosoř, kteří přijeli podpořit a fandit. :-)

SoutěžJezdecKůňUmístění
Jízda zručnosti s vodičemRomankaJurášek2.
Parkur se stupňovanou obtížností se žolíkem do 50 cmAničkaČikita2.
Parkur se stupňovanou obtížností se žolíkem do 50 cmFanyTop Lais4.
Parkur se stupňovanou obtížností se žolíkem do 50 cmTerkaJurášek5.
Volba dráhy do 60 cmAničkaČikita2.
Volba dráhy do 60 cmFanyTop Lais4.

Comments are closed.