browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Chabský skokový hobby pohár 26. 4. 2015

Posted by on 23.6.2015

Náš první letošní výjezd na závody. Účast ve složení: Nella + Míša, Kačka + Míša, Terezka + Jurášek, Fany + Top Lais a Anička + Čikita.

[singlepic id=510 w=300 float=left]

Jako první se na start postavila Nela s Míšou v jízdě zručnosti. Předvedli nebojácný výkon i přes menší problémy nad skokem. Moc hezký sportovní běžecký výkon převedla Natálka, která dvojici vzorně provedla trasou a diktovala tempo.

V druhé soutěži, parkuru do 40 cm, se představily hned dvě zástupkyně stáje Kosoř. Kačka bohužel parkur, díky trošku tvrdohlavému Míšovi, nedokončila. Ale i tak si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost. Zato Terce a Juráškovi parkur sedl, společně prošli bezchybně soutěží a obsadili 3. místo.

[singlepic id=511 w=300 float=right]

Třetí soutěž absolvovaly Terka a Fany. Soutěžilo se v minutovém skákání, což zrovna Juráškově pohodovému tempu moc nevyhovovalo. Ale i tak parkur dokončili a umístili se na hezkém 8. místě. Fany s Lais bohužel parkur nedokončily. Lais byla hodně veselá a soutěž pro ně skončila pádem jezdce.

Čtvrté soutěže se účastnily Fany s Aničkou. Lais pokračovala vesele ve svém řádění a tentokrát se s Fany nevyhnuly skoku, který nebyl v pořadí. Následovalo vyloučení. Anička šla s Čikitou hezky, ale bohužel přišla chyba na skoku číslo 6 a za tento skok se jim nepočítaly body.

Do poslední soutěže nastoupila Anička s Čikitou. Po dvou chybách v první fázi se do druhé už nepodívaly.

 
Soutěž Jezdec Kůň Umístění
Jízda zručnosti s vodičem Nella Míša 5.
Parkur na limitovaný čas do 40 cm Terezka Jurášek 3.
Parkur na limitovaný čas do 40 cm Kačka Míša
Minutové skákání 60 vteřin do 50 cm Terezka Jurášek 8.
Minutové skákání 60 vteřin do 50 cm Fany Top Lais
Parkur se stupňovanou obtížností se žolíkem do 70 cm Anička Čikita 16.
Parkur se stupňovanou obtížností se žolíkem do 70 cm Fany Top Lais
Dvoufázové skákání 70/80 cm Anička Čikita 15.

 

Comments are closed.