browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Jezdecké lekce v roce 2017/ 2018

Posted by on 27.7.2017

Dobrý den, ráda bych vás informovala o dni otevřených dveří/ rodičovské schůzce na zápis do Jezdecké školy stáje Kosoř na nový školní rok. Termín této schůzky bude v neděli 10. 9. 2017 od 17 h přímo v naší stáji. (Průběžná 1, Kosoř). Budeme zde domlouvat pravidelné lekce stávajících žáků a ostatních klientů, kteří k nám již docházejí. Pokud se nám nějaká místa uvolní, rádi přijmeme nové členy. Upozorňuji také na aktualizaci ceníku na našich webových stránkách, která bude platit od září 2017. (V případě docházky 2 x týdně se ceny mohou lišit, záleží na osobní domluvě.) 

Naši snahou v Jezdeckém výcviku je vést danou dvojici k jejich maximálnímu možnému výkonu, ale především k jejich vzájemnému fyzickému a psychickému komfortu, bez kterého se nelze posunout dál. Pokročilým jezdcům se budeme věnovat v lekci individuálně a jejich přidělené koně pravidelně přiježďovat. „

Lekce začínají od pondělí 11. 9. 2017.

V případě nejasností či dalších informací mne neváhejte kontaktovat na 603 186 322. Děkuji a budeme se těšit.

Comments are closed.